По сторінкам преси


Про нас написали 
http://www.mv.org.ua/news/187424-shkolniki_ustupili_pobedu_v_marafone_doshkoljatam.html 


 https://wikium.ru/start/test

Батарейки для голови

Харчування є важливою умовою нормальної роботи всього організму, в тому числі і мозку. Однак часом нам доводиться справлятися з додатковим навантаженням, і в цьому допомагають певні елементи.
Ми те що ми їмо
Їжа є паливом і будівельним матеріалом для нашого організму, і від її якості залежить і якість життя. Певні продукти заряджають нас енергією, в той час як інші дають лише тимчасове відчуття насичення і ніби віднімають останні сили. Розглянемо докладніше, ніж потрібно живити свій мозок, щоб він залишався в тонусі.
енергія
Будь-якому живому організму для нормальної роботи потрібна енергія. Наш мозок отримує енергію з глюкози, а вона утворюється в результаті розщеплення вуглеводів. Але не все так просто. Чому різні продукти, багаті вуглеводами, мають різну дію? - Від одних з'являється стрибок енергії, який потім швидко згасає, а від інших надовго залишається відчуття насиченості і підвищується працездатність. Вуглеводи поділяються на прості і складні: прості швидко засвоюються і справляють короткочасний ефект, а складні ще називають «довгими вуглеводами» через тривалого часу дії. Ось вони-то якраз і потрібні для стабільної роботи мозку.
працездатність
Основними показниками працездатності мозку є увагу, пам'ять, здатність до навчання і генерація нового (креатив). Крім енергії, мозку необхідно харчування, стимулюючу ці процеси. До сих пір повсюдно поширена ідея «рибного дня», тобто хоча б один день тиждень необхідно вживати в їжу рибу. Справа в тому, що в ній містяться найважливіші елементи - жирні кислоти омега-3, які виконують цілий комплекс корисних функцій. Омега-3 (він же риб'ячий жир) регулює рівень холестерину в крові, сприяє засвоєнню кальцію, тим самим зміцнюючи кісткову тканину, а також покращує комунікацію між нервовими клітинами, підвищуючи працездатність головного мозку.
підзарядка
Мозкова активність - це процес передачі нервових імпульсів між клітинами. Здійснення цього процесу відбувається за допомогою посередників - нейромедіаторів, і від їх роботи залежить швидкість роботи голови. Коли нам необхідно «напружити мізки» і витримати додаткові навантаження (підготовка до іспитів, складний проект на роботі або вивчення чогось нового), нам потрібна підзарядка. Одним з найважливіших нейромедіаторів є проста амінокислота гліцин. Він посилює нервові зв'язки, стимулює пам'ять і увагу, крім того, гліцин позитивно впливає на емоційний стан. Щоб мозок завжди був в тонусі, а непередбачені ситуації не спровокували стрес, необхідно забезпечити щоденний прийом гліцину. Це допоможе легше справлятися зі складними завданнями і приймати правильні рішення.

почати тренування

Зі шпальт "МВ"
Пользы для
Если в мороз перехватывает дыхание
    За полчаса до выхода из дома не пейте горячий чай или другие напитки. от этого расширяются сосуды, увеличивается отечность слизистой и склонность к ослаблению бронхов и  верхних дыхательных путей. Обязательно закройте нос и рот шарфом или платком, сложенным в несколько слоев. Постарайтесь поддерживать носовое дыхание. Оно должно быть спокойным, не частым и не глубоким. Идите по улице не спеша и не подставляйте лицо ветру. И сделайте все возможное, чтобы сократить свое пребывание на холоде до минимума.